اخبار بازی

کراس‌اور میان Monster Hunter: World و Witcher 3 هم‌اکنون در دسترس است

امروز بالاخره گرگ سپید به جمع شکارچیان هیولای دنیای کپکام (Capcom) اضافه شد. شما می‌توانید با به‌روزرسانی بازی خود از این موقعیت استفاده کنید.

بازی Monster Hunter World به خوبی ثابت کرده است که یکی از بزرگ‌ترین عناوین منتشر شده در چند سال اخیر است. از افتخارات این بازی می‌توان به کسب مقام برترین بازی‌ نقش‌آفرینی سال ۲۰۱۸ در طی مراسم TGA 2018 اشاره کرد. اگر اخبار مربوط به این بازی را دنبال کرده باشید، حتما مطلع هستید که قرار بود کراس‌اوری بین این بازی و عنوان تحسین‌شده‌ی Witcher 3 رخ دهد. امروز و در طی یک به‌روزرسانی، گرالت به جمع شکارچیان هیولای دنیای کپکام اضافه می‌شود و شما می‌توانید از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید. قابل ذکر است که آقای دوگ کاکل (Doug Cockle)، صداپیشه‌ی شخصیت گرالت در سری Witcher، باری دیگر بازگشته است تا دوباره صدای خش‌دار و آشنای خود را برای قصاب بلاویکن به ارثیه بگذارد.

قضیه از این قرار است که گرالت توسط یک پورتال به دنیای بازی Monster Hunter World فرستاده می‌شود. اما او تنها کسی نیست که به این دنیا راه پیدا کرده است. اگر با بازی Witcher 3 آشنایی داشته باشید، حتما با موجوداتی به اسم لشن (Leshen) مبارزه کرده‌اید؛ موجوداتی که ظاهری شبیه به یک درخت دارند و حملات قدرتمندی را توسط کلاغ‌های اطراف خود به حریف وارد می‌کنند. یکی از لشن‌ها نیز به دنیای Monster Hunter World وارد شده است و اکنون، گرالت باید با دیگر شکارچیان این سرزمین متحد شود تا خطر مربوطه را از بین ببرد.

به نظر می‌رسد که گرالت در این بازی شمشیر نقره‌ای خود، که مخصوص هیولاها است، را در اختیار دارد. او همچنین قابلیت استفاده از جادوهای ایگنی (Ignie) و کویین (Queen) را نیز دارد. به نظر می‌رسد که دنیای Monster Hunter World بهترین مکان برای گرگ سپید است چرا که او را دقیقا به همان کاری مشغول می‌کند که در آن تبحر دارد. سورپرایز بزرگ دیگری نیز در این کراس‌اور وجود دارد. در بازی Witcher 3، حتما با شخصیت سیری (Ciri) روبرو شده‌اید. او همچنین به «بانوی فضا و زمان» نیز شهرت دارد؛ به دلیل آن که قابلیت سفر در دنیاهای مختلف را دارد. اکنون نیز سیری به دنبال سرپرست خود به دنیای Monster Hunter World پا گذاشته است.

شما با به پایان رساندن ماموریت Trouble in the Ancient Forest می‌توانید زره گرالت و شمشیر نقره‌ای او را برای شکارچی خود بسازید. همچنین بعد از این ماموریت، می‌توانید Contract: Woodland Spirit را با دوستان خود انجام دهید که البته تنها برای مدت زمان کوتاهی در دسترس قرار خواهد گرفت. پس از به پایان رساندن این ماموریت، شما زره سیری و یک مجموعه‌ی جدید برای سلاح Dual Blades دریافت خواهید کرد. در قسمت زیر می‌توانید تصاویری که از این کراس‌اور منتشر شده است را مشاهده کنید.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *