اخبار بازی

با جدیدترین رویدادهای این هفته در GTA Online همراه باشید

راکستار (Rockstar) طبق سنت همیشگی برای بازی‌بازان جدیدی که به تازگی GTA V را خریداری کرده‌اند و همچنین کاربران قدیمی خود فرصت ویژه‌ای فراهم کرده است.

امروز شرکت راکستار گیمز (Rockstar games) اعلام کرد افرادی که قصد خرید اتومبیل Schyster Deviant به صورت کاملا بازسازی شده همراه با طراحی منحصر به فرد و جدید را دارند، هم‌اکنون می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت Legendary Motorsport از طریق گوشی تلفن خود در بازی GTA Online این خودروی کلاسیک را دریافت کنند و در خیابان‌های بازی مشغول به رانندگی شوند. همچنین تمام بازی‌بازانی که این هفته وارد دنیای GTA Online شوند یک تی‌شرت رایگان با طرح Schyster دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این، در این هفته شما می‌توانید با به پایان رساندن ماموریت های شبانه‌ی باشگاه خود، دو برابر روزهای معمول محبوبیت کلوب شبانه دریافت کنید که این می‌تواند برای افزایش سطح بسیار مفید واقع شود. اما این کل برنامه‌های راکستار برای این هفته نخواهد بود. در این هفته بازی‌بازان و کاربران عنوان GTA Online می‌توانند با موفقیت در به پایان رساندن ماموریت‌های Business Battle Crates فرصت کسب درآمد ۵۰۰۰۰ دلاری در جهان GTA Online را داشته باشند، علاوه بر پول دریافتی، افراد موفق در تکیمل این ماموریت ها، تی‌شرت‌های نادری از سوی تولیدکنندگان وسایل نقلیه، به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.

و در آخر، بازی‌بازان از %۳۰ تخفیف برای خدماتی از جمله کلوب شبانه، گاراژ، بازسازی، دی‌جی‌ها و موارد دیگر برای مدت زمان محدودی برخوردار هستند. پس فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون به عنوان GTA Online خود سر بزنید.

عنوان Grand Theft Auto V هم اکنون برای کنسول های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی موجود است .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *